Osiągnięcia sportowe

ROK SZKOLNY 2023/2024

W dniu 14.11 w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Na 12 drużyn rywalizujących w turnieju nasza szkoła uplasowała się na 4 miejscu. Wielkie brawa dla zawodników za walkę.

Skład drużyny:

– Wiliński Antoni 7b

– Grzegorek Igor 7b

Opiekunem drużyny: Rafał Doleciński


W dniu 30.10. 2023 r w Kleszczowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasza szkoła wypadła znakomicie plasując się na I miejscu

Kolejny etap to półfinał wojewódzki w Dobryszycach.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy

Skład zespołu:

1. Wiliński Antoni 7b

2. Grzegorek Igor 7b

Opiekunem był p. Rafał Doleciński


25.10.2023r. klasa 3a i 3b uczestniczyła w Bełchatowskim Dniu Sportu zorganizowanym w hali sportowej.

Uczniowie pod okiem zawodników, trenerów i instruktorów bełchatowskich klubów uczestniczyli w obwodowym treningu stacyjnym kształtującym różne umiejętności sportowe. Nie brakowało także beztroskiej zabawy na dmuchańcach i kolorowych tatuaży, które wykonały sympatyczne animatorki.

Na koniec uczniowie otrzymali drobne upominki.

Opiekunami dzieci były wychowawczynie klas: p. Agnieszka Karda i p. Aneta Gudajczyk oraz p.Joanna Giełzak i p. Emilia Marczak.


W dniu 12.10.2023 odbył się szkolny turniej tenisa stołowego dla klas 4-6

Turniej miał nie tylko na celu wyłonienie zwycięzców ale także wyłonić zawodników I zawodniczki do reprezentowania szkoły na zawodach powiatowych

W kategorii chłopców:

I miejsce – Karol Kwiatek 5b

II miejsce – Pacholski Mateusz 6b

III miejsce – Łuszcz Leon 5b

W kategorii dziewcząt:

I miejsce – Tatarczak Amelia 4b

II miejsce – Bieniek Oliwia 5b

III miejsce – Szymanowska Agata 4b

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

Organizatorami i opiekunami byli: Arkadiusz Kruk i Dolecinski Rafał


W dniu 10.09.2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Dzieci.

Wszyscy nasi sportowcy wykazali się wspaniała sportową postawą i dzielnie rywalizowali w swoich konkurencjach.

Opiekunami byli pani Emilia Marczak i pani Martyna Łobodzińska.


Drużynowe biegi przełajowe-

2.10.2023r. na obiektach PCS w Bełchatowie odbyły się zawody sportowe – mistrzostwa powiatu bełchatowskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w każdej kategorii .

Drużyny dziewcząt w kategorii IMS oraz chłopców w kategorii ID uzyskały awans na półfinał wojewódzki zajmując II miejsca.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i dziękujemy za wspaniałą rywalizację.

Opiekunowie: Rafał Doleciński i Arkadiusz Kruk


Finał Wojewódzki

28.09.2023r. w Aleksandrowie Łódzkim odbył się finał Wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę, a jednocześnie powiat bełchatowski reprezentowały dwie uczennice: Zuzanna Pęciak (kl. 7b) oraz Laura Kałużna (kl. 8a).

Na 81 zawodniczek w kategorii dziewcząt IMS (Igrzysk Młodzieży Szkolnej) Zuzia zajęła 14 miejsce, natomiast Laura uplasowała się nieco dalej.

Gratulujemy zawodniczkom dobrego występu i trzymamy kciuki podczas kolejnych zawodów sportowych.

Opiekun: Arkadiusz Kruk


W dniu 22.09.2023 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego – indywidualne biegi przełajowe.

Uczniowie naszej szkoły występowali we wszystkich kategoriach sportowych.

Zuzanna Pęciak z klasy 7b zdobyła 1 miejsce i awans na szczebel wojewódzki.

Laura Kałużna zdobyła 2 miejsce i również zapewniła sobie wyjazd na zawody wojewódzkie.

Opiekunami uczniow byli: Arkadiusz Kruk i Emilia Marczak.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom.


STRONA 2