Zaproszenie na mecz Polska – Finlandia

GKS Bełchatów S.A. jako współorganizator serdecznie zaprasza na meczu towarzyski reprezentacji U-18 Polski i Finlandii, który odbędzie się w najbliższy czwartek 3 kwietnia o godz. 18:00.

Wejście na to spotkanie jest bezpłatne, natomiast każdy z kibiców okaże przy bramie stadionowej specjalny bilet, który można odbierać codziennie w Punkcie Obsługi Kibica GKS Bełchatów w trybunie południowej stadionu (od. ul 1 Maja). W dniach 1 – 3 kwietnia POK będzie czynny w godz. 12 – 16. W dniu meczu od godz. 16:30 bilety będzie można odbierać także przy wejściach na stadion. W przypadku wyczerpania wydanych przez PZPN wejściówek będzie można także spokojnie wejść na obiekt wystarczy podać z której szkoły jest uczeń.

Uwaga! Nie jest wymagana Karta Kibica ani dokument tożsamości, by wejść na ten mecz, który nie jest traktowany jako impreza masowa.

A 3 kwietnia sympatycy futbolu będą mieli do dyspozycji trzy trybuny stadionu przy Sportowej: południową i zachodnią (wejścia od ul. 1 Maja) oraz północną (wejście od ul. Sportowej).

Oczywiście w związku z międzynarodowym charakterem spotkania, zapraszamy w barwach narodowych (nie klubowych)!