Zamiast kwiatka

SZKOŁA DOBRA
ZAMIAST KWIATKA

Kupując cegiełkę w swojej szkole możesz podarować ją swojemu nauczycielowi ZAMIAST KWIATKA. Cały dochód z cegiełek przeznaczony zostanie na remont hospicjum dla dzieci.

Czym jest szkoła dobra?

SZKOŁA DOBRA – to szkoły pomagające Fundacji GAJUSZ w stworzeniu jednego z pierwszych w Polsce, stacjonarnego hospicjum dla dzieci. Mamy już budynek, ale wymaga gruntownego remontu, adaptacji
i wyposażenia. Pragniemy, aby stał się domem dla nieuleczalnie chorych dzieci, które nie mają mamy i taty – w tej chwili trafiają one do hospicjów dla dorosłych lub domów pomocy społecznej.

Czego udało nam się dokonać przy państwa pomocy:

Każdy, kto kupił naszą cegiełkę może poczuć dumę, bo wspólnie udało nam się wymienić instalację centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjną (za 21930 zł) oraz zakupić materiały budowlane, które pozwolą nam przygotować się do planowanej wymiany okien i drzwi (za 11460 zł).
Nowa instalacja CO jest podwójnie cenna. Dzięki temu, iż ukończyliśmy ja na czas, firma Dalika nieodpłatnie zmodernizuje nam węzeł ciepłowniczy, co kosztowałoby około 35000 zł. Udało się to dzięki Państwu.

Wszelkie informacje o fundacji i przeprowadzanej akcji znajdują się na stroni internetowej:
www.szkoladobra.pl
www. gajusz.org.pl

Cegiełki do nabycia w bibliotece szkolnej.