Niecodzienny turniej piłki nożnej

W dniu 30.05.2014 z okazji zbliżającego się 1 czerwca „Dnia Dziecka” w naszej szkole odbył się „Szkolny Turniej w FIFE 14 na PlayStation 3”. Do startu w zawodach zgłosiło się 19 uczniów. Rywalizacja miała zacząć się o godzinie 8.00. Lecz zanim uczniowie przystąpili do zmagań czekała na nich bardzo miłą niespodzianka. Na zawody zostali zaproszeni zawodnicy PGE GKSu Bełchatów. Obecnością zaszczycili nas: Mateusz Mak, Paweł Lenarcik i Krzysztof Michalak. Wizyta zaczęła się od krótkiego przedstawienia zawodników oraz pytań uczniów skierowanych do naszych gości. Po tym wstępie zawodnicy wylosowali sobie uczniów którzy mogli zmierzyć się z nimi w wirtualną piłkę nożną. Na koniec uczniowie mogli zrobić sobie z piłkarzami pamiątkowe zdjęcia oraz zebrać autografy.
Po tej niespodziance przystąpiliśmy do turnieju. Po zaciętych i bardzo pasjonujących grach została wyłoniona najlepsza 5 turnieju. Ci uczniowie grali już ze sobą systemem każdy z każdym. Po 10 meczach finałowych klasyfikacja wyglądała następująco:
5 miejsce : Szymon Mikła 6b
4 miejsce : Dawid Michalak 6b
3 miejsce : Poryzała Jakub 6a
2 miejsce : Kościański Dawid 5a
1 miejsce: Sasik Mikołaj 5b
Pierwsza trójka turnieju otrzymała nagrody rzeczowe oraz dyplomy, zaś zwycięzcy przypadł jeszcze puchar. Wszyscy uczestnicy otrzymali również drobne pamiątki od piłkarzy.
Liczymy na to że nie był to ostatni turniej tego typu w naszej szkole. Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok.
Organizator mgr Doleciński Rafał