Bełchatowska Karta Rodzina 3+

Prezydent Miasta Bełchatowa serdecznie zaprasza wszystkie rodziny mające troje lub więcej dzieci w wieku do 18  lub do 24 lat (gdy dziecko uczy się lub studiuje) do składania wniosków o otrzymanie „Bełchatowskiej Karty Rodzina 3+”. Projekt ten powstał z myślą o rodzinach wielodzietnych mieszkających w naszym mieście i przyjęty został Uchwałą Nr XX/152/12 Rady Miejskiej w Bełchatowie z dnia 26 stycznia 2012 r. w sprawie wprowadzenia „Bełchatowskiej Karty Rodzina 3+”.

Karta uprawnia rodziny do korzystania z ulg i preferencji oferty przygotowanej przez Miasto Bełchatów (min. zniżek do kina, muzeum, na basen, korty tenisowe, imprezy sportowe, przejazdy komunikacją miejską, zniżek w  wybranych  punktach usługowych, gastronomicznych, gabinetach stomatologicznych).

Wniosek o wydanie Karty mogą składać rodziny wielodzietne niezależnie od:
•    wysokości dochodu,
•    nie jest istotne czy dzieci wychowuje jeden czy dwoje rodziców,
•    każdy członek rodziny otrzymuje imienną kartę,
•    nie ma obowiązku bycia z całą rodziną, aby móc skorzystać z karty,
•    karta umożliwia korzystanie z usług objętych ulgami lub rabatami.

Szczegółowe informacje  dotyczące zasad przyznawania i korzystania z „ Bełchatowskiej Karty Rodziny 3+” dostępne są na stronie internetowej miasta www.belchatow.pl w zakładce Rodzina 3 + oraz w Zespole ds. Pomocy Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Bełchatowa bud. B, pok. nr 18, tel. 44 733 51 59.

Adres:
ul. Lipowa 11, 97-400 Bełchatów
Kontakt:
tel. 44 /632-22-18; kom. 510-791-755
e-mail: 
sp4@belchatow.pl

Godziny pracy sekretariatu:
7:30 - 15:30 od poniedziałku do piątku