Ferie w mieście

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza dzieci, które spędzają ferie w mieście do aktywnego wypoczynku.

W sobotę 3 lutego w hali Energia o godz. 10:00 wystartuje wyjątkowo kolorowy i skoczny Festiwal Dmuchańców. Przez kilka godzin, bo do 18:00 na najmłodszych czekać będzie 6 dużych dmuchanych zabawek. Wśród nich znajdą się m.in. zjeżdżalnia traktor, 40-metrowy to przeszkód, tor z mega piłkami, plac zabaw dżungla czy basen z piłkami. A do tego darmowy popcorn i wata cukrowa. Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny.

Z kolei w niedzielę 4 lutego zapraszamy do MCK PGE Gigantów Mocy. O godz. 17:00 będzie można obejrzeć darmowy spektakl ekologiczny „Drzewo życia”. Darmowe wejściówki są do odebrania w kasach MCK Bełchatów.

10 lutego w hali Energia odbędzie się bal karnawałowy. Do tanecznej zabawy wszystkich uczestników zachęci DJ. Będą też konkursy z nagrodami a także warsztaty robienia masek karnawałowych z materiałów pochodzących z recyklingu. Do tego foto budka, kolorowe tatuaże i malowanie buziek. Dla wszystkich przewidziano również darmowy popcorn i watę cukrową. Zabawa rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do godz. 18:00.