KONSULTACJE I ZEBRANIA

Konsultacje z rodzicami w dniu 26 marca 2019r.

odbywają wg harmonogramu

Nazwisko i imię

wychowawca

godzina

sala nr

Banasik Ilona

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-19.00

24

Bedlechowicz Beata

klasa 4d

17.00-19.00

14

Blaźniak Paweł

edukacja dla bezpieczeństwa

17.00-19.00

13

Bochman Anna

religia

17.00-19.00

13

Ciołek Emilia

wychowanie fizyczne

17.00-19.00

pokój w-f

Danielczyk Beata

klasa 8b

17.00-19.00

25

Doleciński Rafał

klasa 4s

17.00-19.00

8

Domin Ewa

Nauczyciel na zwolnieniu

Felczak Mariola

Klasa 0b

17.00-19.00

2

Fulara Anna

wychowawca świetlicy

17.00-19.00

16

Furga Lilianna

język polski

17.00-19.00

13

Gliszczyńska Monika

logopeda

17.00-19.00

5

Górna Martyna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-19.00

23

Grygiel Monika

klasa 7b

17.00-19.00

20

Gutknecht Mirosław

doradztwo zawodowe

17.00-19.00

13

Gudajczyk Aneta

wychowawca świetlicy

17.00-19.00

16

Hajdan Elżbieta

klasa 6b

17.00-19.00

24

Hejak-Kępa Katarzyna

język niemiecki

17.00-19.00

13

Herudzińska Dorota

język angielski

17.00-19.00

13

Janowska Magda

wychowawca świetlicy

17.00-19.00

16

Kaczmarska Danuta

biologia

17.00-19.00

13

Karda Agnieszka

klasa 2c

17.00-19.00

5

Kawa Katarzyna

Nauczyciel na zwolnieniu

Kobyłt Alicja

Klasa 2b

17.00-19.00

4

Kołasińska Patrycja

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-19.00

23

Kowalczyk Elżbieta

wos, historia

17.00-19.00

13

Kowalska Teresa

klasa 1b

17.00-19.00

7

Krakowiak Krystyna

klasa 0a

17.00-19.00

3

Kruk Arkadiusz

wychowanie fizyczne

17.00-19.00

pokój w-f

Kurowska Edyta

religia

17.00-19.00

13

Leś- Klupińska Teresa

klasa 6a

17.00-19.00

27

Maciejewska Justyna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-19.00

24

Maślanka Milena

klasa 2a

17.00-19.00

Gabinet 5

Motylska Ewa

język polski

17.00-19.00

13

Nadolna Beata

pedagog

17.00-19.00

1

Nowakowska –Ludwiczak Anna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

17.00-19.00

30

Osińska Marzena

klasa 3a

17.00-19.00

18

Pabich Anetta

matematyka

17.00-19.00

13

Pacholczyk Martyna

klasa 4b

17.00-19.00

19

Pawłowska Dorota

klasa 7c

17.00-19.00

świetlica

Pierszała Maria

bibliotekarz

17.00-19.00

13

Polak Dorota

klasa 8a

17.00-19.00

22

Sobczyk Katarzyna

kierownik świetlicy

17.00-19.00

16

Stępnik Joanna

historia

17.00-19.00

13

Szafrańska Bogumiła

klasa 7a

17.00-19.00

23

Turko Justyna

klasa 4a

17.00-19.00

30

Urbańska Justyna

wychowawca świetlicy

17.00-19.00

16

Wojciechowska Agata

język angielski

17.00-19.00

13

Wojewoda Agnieszka

klasa 5b

17.00-19.00

21

Zawadzka Katarzyna

klasa 5c

17.00-19.00

biblioteka

Zawodziński Zbigniew

klasa 5a

17.00-19.00

28

 

 


Plan zebrań i konsultacji 2018/2019


 

miesiąc

 

dzień

 

rodzaj

wrzesień

11, 12

zebrania

październik

30

konsultacje

listopad

27, 28

zebrania

grudzień

18

konsultacje

styczeń

29, 30

zebrania

marzec

26

konsultacje

kwiecień

30

zebrania

maj

28

konsultacje

czerwiec

zebrania wg potrzeb

pikniki



 

 

 

 

Adres:
ul. Lipowa 11, 97-400 Bełchatów
Kontakt:
tel. 44 /632-22-18; 44 /632-20-34
e-mail: 
sp4@belchatow.pl
Godziny pracy sekretariatu: 
pn, śr - pt: 7:30 - 15:30; wt: 9.00 - 17.00