SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
                 im. Stefana Żeromskiego
                          w Bełchatowie

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

  

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Konsultacje dla uczniów i rodziców  odbywać się będą w 1,3,4 tygodniu miesiąca

zgodnie ze stałym harmonogramem podanym poniżej:

L.p.

Nazwisko i imię

 

Dzień

 

Godzina

 

Sala

1.       

Bauer Magdalena

Środa

14.35-15.35

14

2.       

Bedlechowicz Beata

Wtorek

15.20-16.20

14

3.       

Blaźniak Paweł

Czwartek

15.00-16.00

27

4.       

Błasik Beata

Poniedziałek

12.35-13.35

4

5.       

Czarnecka Justyna

Wtorek

14.35-15.35

22

6.       

Danielczyk Beata

Wtorek

14.35-15.35

25

7.       

Doleciński Rafał

Poniedziałek

14.30-15.30

Pokój wuefistów

8.       

Fraj Izabela

Poniedziałek

15.25-16.25

21

9.       

Furga Lilianna

Czwartek

14.30-15.30

22

10.  

Giełzak Joanna

Wtorek

11.50-12.35

19

11.  

Golińska Agnieszka

Poniedziałek

12.50-13.50

19

12.  

Górna Martyna

Środa

12.50-13.35

5

13.  

Grygiel Monika

Czwartek

15.00-16.00

14

14.  

Gudajczyk Aneta

Poniedziałek

11.50-12.35

19

15.  

Gutknecht Mirosław

Czwartek

co drugi tydzień

7.55-8.55

14

16.  

Juśkiewicz Ewelina

Poniedziałek

9.35-10.35

Świetlica

 

17.  

Kalińska Iwona

Wtorek

12.35-13.35

6R

18.  

Karda Agnieszka

Wtorek

11.50-12.35

19

19.  

Kawa Katarzyna

Środa

15.10-16.10

24

20.  

Kobyłt Alicja

Poniedziałek

7.45-8.45

3

21.  

Kołasińska Patrycja

Czwartek

12.30-13.30

2

22.  

Kostrzewa Agata

wtorek

9.30-10.30

Świetlica

23.  

Kowalska Teresa

Czwartek

9.30-10.30

Świetlica

24.  

Krakowiak Krystyna

Poniedziałek

12.30-13.30

6

25.  

Kruk Arkadiusz

Wtorek

14.30-15.30

Sala gimnastyczna

26.  

Kurowska Edyta

Wtorek

14.35-15.35

8

27.  

Leś- Klupińska Teresa

Wtorek

13.45-14.45

27

28.  

Łuczak Milena

piątek

11.30-12.30

Świetlica

29.  

Matuszak Małgorzata

Piątek

15.30-16.30

8

30.  

Nadolna Beata

Czwartek

16.00-17.00

1

31.  

Osińska Marzena

Wtorek

11.50-12.50

7

32.  

Pabich Anetta

Środa

15.25-16.10

23

33.  

Pacholczyk Martyna

Czwartek

15.20-16.10

Sala gimnastyczna

34.  

Pierszała Maria

Wtorek

 

14.00-15.00

Biblioteka

35.  

Piotrowski Tomasz

Środa/
4 tydzień miesiąca

15.20-16.10

Sala gimnastyczna

36.  

Sobczyk Katarzyna

Wtorek

14.35-15.20

Świetlica

37.  

Szafrańska Bogumiła

Czwartek

15.30-16.30

23

38.  

Turko Justyna

Wtorek

14.35-15.20

30

39.  

Weder-Tatarczak Małgorzata

Wtorek

14.35-15.20

27

40.  

Wojewoda Agnieszka

Środa

14.35-15.20

Gabinet wicedyrektora

41.  

Zawadzka Katarzyna

Poniedziałek

14.30-15.30

21

42.  

Zawodziński Zbigniew

Czwartek

16.30-17.30

28

 

 

 

 

 

Adres:
ul. Lipowa 11, 97-400 Bełchatów
Kontakt:
tel. 44 /632-22-18; kom. 510-791-755
e-mail: 
sp4@belchatow.pl

Godziny pracy sekretariatu: 
7:30 - 15:30
od poniedziałku do piątku