SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
                 im. Stefana Żeromskiego
                          w Bełchatowie

 

„Pogodowe Kre:Acje,...

Konkurs filmowy pn. „Pogodowe Kre:Acje, czyli Twoja prognoza pogody"

Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie filmowym pn. „Pogodowe Kre:Acje, czyli Twoja prognoza pogody" organizowanego przez Prezydenta Miasta Bełchatowa. Zadaniem uczestników jest wcielenie się w rolę prezentera i przedstawienie filmu z autorską prognozą pogody. 

W konkursie udział wziąć mogą zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, które wystartują w trzech kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-10 lat, 11-15 lat. Zadanie konkursowe polega na nakręceniu filmiku (w formacie MP4) z autorską prognozą pogody. Nagranie nie może trwać dłużej niż 3 minuty. Co ważne, przy realizacji zadania należy wykorzystać również samodzielnie przygotowaną planszę z mapą Polski. Powinna ona zawierać co najmniej kontur kraju oraz graficzne oznaczenia pogodowe, takie jak: temperatura, słońce, deszcz, zachmurzenie, wiatr czy burze. Z filmiku powinno wynikać, jak pogoda kształtować się będzie w ciągu całego dnia.

Oceniane będą oryginalność, kreatywne podejście do tematu, walory dydaktyczne oraz sposób prezentacji prognozy pogody. Filmy nadsyłać należy do 30 listopada br. na adres:
konkurs@um.belchatow.pl. Wyniki poznamy najpóźniej do 14 grudnia br.

Każdy, kto podzieli się nagraniem, w którym wciela się w rolę pogodynki lub pogodynka, otrzyma drobny upominek, a trzy najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej będą nagrodzone i zaprezentowane na oficjalnych miejskich kanałach. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne pod linkiem: https://www.belchatow.pl/kultura/8458-nakrec-wlasna-progne-pogody-wygraj-nagrody?highlight=WyJwb2dvZG93ZSJd

Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu bełchatowskiego magistratu pod nr tel. 44 733 51 63 lub 44 733 51 62.

Z poważaniem, 

Jakub Kołodziejczyk
Dyrektor

Wydział Promocji, Kultury i Sportu

Adres:
ul. Lipowa 11, 97-400 Bełchatów
Kontakt:
tel. 44 /632-22-18; kom. 510-791-755
e-mail: 
sp4@belchatow.pl

Godziny pracy sekretariatu: 
7:30 - 15:30
od poniedziałku do piątku