Szkoła po lekcjach




INFORMACJE NA TEMAT ZAJĘĆ W NOWYM ROKU SZKOLNYM JUŻ WKRÓTCE







 








Pomoc psychologiczno-pedagogiczna udzielana uczniom
Szkoły Podstawowej nr 4 w Bełchatowie
w roku szkolnym 2017/2018

 

 

 

Rodzaj zajęć

 

Klasy

Dzień tygodnia
i godzina

prowadzenia
zajęć

 

Nr sali

 

Nauczyciel prowadzący

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 A

czwartek

12.50-13.35

5

Mariola Felczak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 B

Piątek

11:50- 12:35

19

Krystyna Krakowiak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 C

Wtorek

8:55- 9:40

świetlica

Martyna Górna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 D

Poniedziałek

12:50- 13:35

19

Agata Kostrzewa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2 A

Środa

8.00-8.45

18

Marzena Osińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

4B

4C

Środa

12.50-13.35

25

Anetta Pabich

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

5B

Poniedziałek

12.50-13.35

25

Anetta Pabich

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3

Wtorek

13:45 – 14:30

28

Justyna Turko

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

5 A

Poniedziałek

8:00- 8:45

2

Dorota Polak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1C

Środa

12.50-13.35

4

Agnieszka Karda

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j.angielskiego

5B

Piątek

12.50-13.35

3

Agata Wojciechowska

 

 

 


 

 

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające uzdolnienia

uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Bełchatowie

w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Rodzaj zajęć

 

Klasa

 

Dzień tygodnia i godzina prowadzenia
zajęć

 

Nr sali

 

Nauczyciel prowadzący

Warsztaty teatralne

3 B

Poniedziałek

12:15- 13:35

3

Krystyna Krakowiak

Warsztaty
„Z ortografią za pan brat”

6a,6b

Środa

13:45– 14:30

23

Monika Grygiel

Koło języka angielskiego

4

 

Poniedziałek

13:45-14:30

3

Agnieszka Wojewoda

Koło języka angielskiego

5-6

Wtorek

14:35- 15:20

30

Justyna Turko

Koło języka niemieckiego

7a

 

Piątek

13:45- 14:30

25

Małgorzata

Weder - Tatarczak

Zespół wokalno-instrumentalny
„4 NUTKI”

1 - 6

Wtorek

12:50- 13:35

Piątek

12:50- 13:35

27

Beata Bedlechowicz

„Mali artyści”

3

Czwartek

13:45-14:30

 

 

27

 

Beata Bedlechowicz

Koło historyczne

4-7

Poniedziałek

14.30-15.20

23

Katarzyna Zawadzka

,,Sprawne ręce” zajęcia terapii

3A

Poniedziałek

8:55- 9:40

Świetlica

Kołasińska Patrycja

SKRA

 

Poniedziałek

14:30- 16.00

Czwartek

14:30- 16.00

 

s. g. duża

s. g. mała

Doleciński

Rafał

SKRA

 

Wtorek

14:30- 16.00

Czwartek

14:30- 16.00

 

s. g. duża

Dolata Ilona

SKS

4

Środa

7.00-8.00

Piątek

13:45- 14:45

s. g. duża

Martyna Pacholczyk

Konsultacje matematyczne

6-7

Piątek

13:45- 14:30

23

Fulara Anna

Zajęcia rozwijające

 

3 A

środa

12:50- 13:35

5

Mariola Felczak

Zajęcia ortograficzno- gramatyczne

3 C

Czwartek

12:40- 13:25

19

Martyna Górna

Zajęcia matematyczne

5a,6a

Wtorek

12:50-14.30

 

25

Szafrańska Bogumiła

Kółko biblioteczne

1-7

Poniedziałek

14:00 – 15:00

Wtorek

8:00   - 9:00

biblioteka

Maria Pierszała

Zajęcia socjoterapeutyczne z elementami emisji głosu

1-7

Poniedziałek

13:35-14.30

Wtorek

12:50-13:35

Środa

12:50-14:30

Czwartek

11.30-13:45

 

1

Beata Nadolna

Zajęcia rozwijające przyrodniczo-ekologiczne

4-6

Środa

13.45-14.30

24

Elżbieta Hajdan

Konsultacje
z plastyki i techniki

4-6

Poniedziałek

13.45-14.30

27

Teresa Leś-Klupińska

Koło artystyczne

1c

Środa

11.50-12.35

4

Agnieszka Karda

Zajęcia rozwijające –koło ortograficzne

3d

Środa

12.50-13.35

19

Agata Kostrzewa

 

 

Nasz adres:

ul. Lipowa 11, 
97-400 Bełchatów
Kontakt z nami:
tel. 44 632 22 18   fax 44 632 20 34
e-mail sp4b@interia.pl
Godziny  pracy sekretariatu: 
pn, śr - pt: 7:30 - 15:30; 
wt: 9.00 - 17.00


Nasza szkoła jest zawsze na medal!