Szkoła po lekcjach






ROK SZKOLNY 2017/2018

Z a j ę c i a     w s p o m a g a j ą c e 

Rodzaj zajęć

Klasy

 

Dzień tygodnia
i godzina prowadzenia
zajęć

Nr sali

Nauczyciel prowadzący

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 A

Wtorek

13:45 - 14:30

5

Mariola
Felczak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 B

Piątek

11:50 - 12:35

19

Krystyna
Krakowiak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 C

Wtorek

8:55 - 9:40

świetlica

Martyna
Górna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3 D

Poniedziałek

12:50 - 13:35

19

Agata
Kostrzewa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2 A

Piątek

12:50 – 13:35

18

Marzena
Osińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

5

Piątek

12:50 – 13:35

3

Agnieszka
Gabrych

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

4B

4C

Środa

12:50 – 13:35

25

Anetta
Pabich

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

5B

Czwartek

8:00 – 8:45

25

Anetta
Pabich

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3

Wtorek

13:45 – 14:30

28

Justyna
Turko

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

5A

Poniedziałek

8:00 - 8:45

2

Dorota
Polak

Zajęcia socjo-terapeutyczne
z elementami
emisji głosu

1-7

Poniedziałek

12:50 – 13:35

Wtorek

11:50 – 12:35

13:45 – 14:30

Środa

12:50 – 13:35

Czwartek

12:50 – 13:35

1

Beata
Nadolna




 

Z a j ę c i a      r o z w i j a j ą c e

 

Rodzaj zajęć

Klasa

 

Dzień tygodnia i godzina prowadzenia
zajęć

Nr sali

Nauczyciel prowadzący

Warsztaty
teatralne

3 B

Poniedziałek

12:15 - 13:35

3

Krystyna Krakowiak

Warsztaty

„Z ortografią

za pan brat”

6

Środa

13:45 – 14:30

22

Monika
Grygiel

Koło języka
angielskiego

6

Piątek

13:45 – 14:30

3

Agnieszka Gabrych

Koło języka
angielskiego

4

 

Poniedziałek

13.45 - 14.30

3

Agnieszka Wojewoda

Koło języka
angielskiego

5-6

Wtorek

14:35 - 15:20

30

Justyna
Turko

Koło języka niemieckiego

7

 

Piątek

13:45 - 14:30

30

Małgorzata
Weder- Tatarczak

Zespół wokalno-
instrumentalny
„4 NUTKI”

3 - 7

Wtorek

12:50 - 13:35

23


Beata Bedlechowicz

 

„Mali artyści”

3-7

Czwartek

13:45 - 14:30

14:35 - 15:20

Piątek

12:50 - 13:35

 

27

 

Bajka

Beata Bedlechowicz

Koło historyczne

4-7

Poniedziałek

14.30 - 15.20

23

Katarzyna Zawadzka

Zajęcia
terapeutyczne
,,Sprawne ręce”

3A

Poniedziałek

8:55 - 9:40

Świetlica

Kołasińska Patrycja

SKRA

 

Poniedziałek

14:30 – 16:00

Czwartek

14:30 – 16:00

s. g. duża

s. g. mała

Rafał
Doleciński

SKRA

 

Wtorek

14:30 – 16:00

Czwartek

14:30 – 16:00

s. g. duża


Ilona
Dolata

Konsultacje
matematyczne

6-7

Piątek

13:45 - 14:30

23

Anna
Fulara

Zajęcia rozwijające     „Od literki
do cyferki”

 

3 A

Czwartek

12:50 - 13:35

 5

 
Mariola
Felczak

 

Zajęcia ortograficzno- gramatyczne

3 C

Czwartek

12:50 - 13:35

19

Martyna Górna

Kółko biblioteczne

1-7

Poniedziałek

14:00 – 15:00

Wtorek

8:00   -  9:00

biblioteka

Maria
Pierszała

Koło matematyczne

5

 

 

6

Wtorek

12:50 - 13:35

Wtorek

13:45 - 14:30

25

 

 

25

Bogumiła Szafrańska

Koło nauki gry

w szachy

1-7

Poniedziałek

13.45 - 14.30

stołówka

Franciszek Wojtak

Koło nauki gry

w szachy

0

Piątek

11.50 - 12.35

3

Barbara Leszczyńska

Koło
plastyczne

4-7

Poniedziałek

13.45 - 14.30

27

Teresa

Leś-Klupińska


Nasz adres:

ul. Lipowa 11, 
97-400 Bełchatów
Kontakt z nami:
tel. 44 632 22 18   fax 44 632 20 34
e-mail sp4b@interia.pl
Godziny  pracy sekretariatu: 
pn - pt: 7:30 - 15:30

 


Nasza szkoła jest zawsze na medal!