Opinie Rodziców o szkole

 październik 2016r.

 

Serdecznie dziękuję za możliwość wzięcia udziału w lekcjach uczniów klasy pierwszej jako nauczyciel wspomagający. Te kilka godzin lekcyjnych było ciekawym doświadczeniem. Miałam okazję zobaczyć dzieci uczące się pisania, współpracy podczas zadań drużynowych oraz podczas zajęć wychowania fizycznego, mogłam także zobaczyć piękną ekspresję podczas malowania farbami. Klasa pierwsza jest fantastyczna. Dzieci są grzeczne, uprzejme dla nauczyciela i siebie nawzajem, posłusznie wykonują polecenia wychowawcy. Jestem pod wrażeniem, jak olbrzymią pracę nad zjednoczeniem tylu różnych dzieci wykonała Pani Marzena. Dzisiejsze lekcje były trudne, opierały się na wyobraźni i pojęciach abstrakcyjnych. Jednak dzięki ciekawemu prowadzeniu, dodatkowych pomocy dydaktycznych, dzieci z uwagą i aktywnie brały udział w lekcjach.
Z przyjemnością wzięłabym udział w takim projekcie ponownie.

 

  Katarzyna Sztandera mama Darka – ucznia klasy pierwszej
"Według wielu opinii zapisywanie dziecka czteroletniego do oddziału przedszkolnego w szkole to zabieranie mu dzieciństwa. Nic bardziej mylnego!
Wychowawczyni zrobiła krótkie porównanie: przedszkole a szkoła.
W oddziale przedszkolnym 0c dzieci uczą się poprzez zabawę. Zamiast rytmiki, jak w przedszkolu, mają zajęcia w "Bajkolandii". Są one, moim zdaniem, bardziej atrakcyjne.
Ponadto przerwy spędzają w innym czasie niż starsi uczniowie.
Moja córka jest czterolatką i wydaje mi się, że wcale nie zabrałam jej dzieciństwa, bo jak sama mówi, za żadne skarby nie chciałaby wrócić do przedszkola."
Mama Zuzi

 
"Mam troje dzieci: dwunastoletnią córkę i sześcioletnie bliźniaczki.

Obecnie bliźniaczki chodzą do grupy przedszkolnej w Szkole Podstawowej nr 4 w Bełchatowie. Moja starsza córka uczęszczała do przedszkola, więc mam możliwość porównania zajęć w szkole z zajęciami w przedszkolu.

Jestem bardzo zadowolona z propozycji szkoły, w ramach której dzieci uczestniczą w zajęciach ruchowych w „Bajkolandii”, zajęciach świetlicowych, komputerowych oraz uczą się języka angielskiego. Wszystkie te dostosowane do ich wieku zajęcia są bezpłatne, w szkole nie ma również opłat z czesne, co w moim przypadku jest duża, bo aż podwójną oszczędnością finansową.

W sali, gdzie dzieci spędzają najwięcej czasu, mają zabawki oraz swoje szafki na przybory szkolne.

Poza tym pedagodzy oraz pracownicy szkoły są bardzo mili i pomocni. Czuje się przyjazną atmosferę, zupełnie jak w dużej rodzinie. Jesteśmy rozpoznawalni.

Moje dzieci bardzo chętnie chodzą do szkoły, a w przypadku choroby nie mogą doczekać się, kiedy wreszcie pójdą do swoich pań, koleżanek i kolegów.”


Mama Julitki i Kingi

Nasz adres:

ul. Lipowa 11, 
97-400 Bełchatów
Kontakt z nami:
tel. 44 632 22 18   fax 44 632 20 34
e-mail sp4b@interia.pl
Godziny  pracy sekretariatu: 
pn - pt: 7:30 - 15:30

 


Nasza szkoła jest zawsze na medal!