Nauczyciele

 

  Rok szkolny 2019/2020


1.       

Banasik Ilona

nauczyciel współorganizujący kształcenie

2.       

Bedlechowicz Beata

muzyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie

3.       

Blaźniak Paweł

edukacja dla bezpieczeństwa

4.       

Ciołek Emilia

wychowanie fizyczne

5.       

Danielczyk Beata

matematyka, fizyka

6.       

Dolata Ilona

wychowawca świetlicy

7.       

Doleciński Rafał

wychowanie fizyczne

8.       

Domin Ewa

edukacja wczesnoszkolna

9.       

Furga Lilianna

język polski, historia

10.  

Golińska Agnieszka

język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie

11.  

Górna Martyna

wychowanie przedszkolne

12.  

Grygiel Monika

język polski

13.  

Grzywińska Dominika

nauczyciel współorganizujący kształcenie

14.  

Gutknecht Mirosław

doradztwo zawodowe

15.  

Gudajczyk Aneta

wychowawca świetlicy

16.  

Hajdan Elżbieta

przyroda, geografia

17.  

Ignasiak Agnieszka

nauczyciel współorganizujący kształcenie

18.  

Jasińska Edyta

dyrektor szkoły

19.  

Jędrzejczyk Jolanta

wychowawca świetlicy

20.  

Kaczmarska Danuta

biologia

21.  

Kalińska Iwona

wicedyrektor szkoły,  nauczyciel współorganizujący kształcenie

22.  

Karda Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

23.  

Kawa Katarzyna

chemia, biologia

24.  

Kobyłt Alicja

edukacja wczesnoszkolna

25.  

Kołasińska Patrycja

nauczyciel współorganizujący kształcenie

26.  

Kostrzewa Agata

wychowanie przedszkolne

27.  

Kowalska Teresa

edukacja wczesnoszkolna

28.  

Krakowiak Krystyna

edukacja wczesnoszkolna

29.  

Kruk Arkadiusz

wychowanie fizyczne

30.  

Kurowska Edyta

religia

31.  

Leś-Klupińska Teresa

plastyka, technika

32.  

Łuczak Milena

edukacja wczesnoszkolna

33.  

Matuszak Małgorzata

religia

34.  

Nadolna Beata

pedagog szkolny

35.  

Nowakowska-Ludwiczak Anna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

36.  

Osińska Marzena

edukacja wczesnoszkolna

37.  

Pabich Anetta

matematyka, szachy

38.  

Pacholczyk Martyna

wychowanie fizyczne, wdżwr

39.  

Pawłowska Dorota

matematyka

40.  

Pawłowska Katarzyna

etyka

41.  

Pierszała Maria

nauczyciel bibliotekarz

42.  

Polak Dorota

język polski

43.  

Rzewnicka Natalia

logopeda, nauczyciel współorganizujący kształcenie

44.  

Sobczyk Katarzyna

kierownik świetlicy

45.  

Turko Justyna

język angielski

46.  

Weder-Tatarczak Małgorzata

język niemiecki,
wychowawca świetlicy

47.  

Wojciechowska Agata

język angielski

48.  

Wojewoda Agnieszka

język angielski

49.  

Zaremba Lidia

historia

50.  

Zawadzka Katarzyna

historia, technika,
wiedza o społeczeństwie

51.  

Zawodziński Zbigniew

informatyka

 

Adres:
ul. Lipowa 11, 97-400 Bełchatów
Kontakt:
tel. 44 /632-22-18; kom. 510-791-755
e-mail: 
sp4@belchatow.pl
Godziny pracy sekretariatu: 
pn., śr., czw., pt.: 7:00 - 16:00
wt.: 7:00 - 17:00