Nauczyciele

 

Rok szkolny 2017/2018

L.p.

Nazwisko i imię

nauczany przedmiot

1.        

Bedlechowicz Beata

wspomaganie, muzyka, rewalidacja

2.        

Bochman Anna

religia

3.        

Ciołek Emilia

wychowanie fizyczne

4.        

Daniłowicz Monika

fizyka

5.        

Dolata Ilona

urlop zdrowotny

6.        

Doleciński Rafał

wychowanie fizyczne

7.        

Domin Ewa

wychowanie przedszkolne

8.        

Dryzek Małgorzata

wspomaganie

9.        

Felczak Mariola

edukacja wczesnoszkolna, wdżwr

10.     

Fulara Anna

matematyka, chemia

11.     

Furga Lilianna

język polski

12.     

Gabrych Agnieszka

język angielski

13.     

Górna Martyna

edukacja wczesnoszkolna, język angielski, rewalidacja

14.     

Grygiel Monika

język polski, rewalidacja

15.     

Gudajczyk Aneta

edukacja wczesnoszkolna

16.     

Hajdan Elżbieta

przyroda

17.     

Jasińska Edyta

dyrektor

18.     

Jędrzejczyk Jolanta

urlop zdrowotny

19.     

Kaczmarska Danuta

biologia

20.     

Kalińska Iwona

wspomaganie, wicedyrektor

21.     

Karda Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

22.     

Kobyłt Alicja

edukacja wczesnoszkolna

23.     

Kołasińska Patrycja

wspomaganie, rewalidacja

24.     

Kostrzewa Agata

urlop zdrowotny

25.     

Kowalska Teresa

wychowanie przedszkolne

26.     

Krakowiak Krystyna

edukacja wczesnoszkolna

27.     

Leś-Klupińska Teresa

plastyka, technika

28.     

Maślanka Milena

edukacja wczesnoszkolna

29.     

Matuszak Małgorzata

religia

30.     

Nadolna Beata

pedagog

31.     

Nowakowska-Ludwiczak Anna

urlop zdrowotny

32.     

Osińska Marzena

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

33.     

Pabich Anetta

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

34.     

Pacholczyk Martyna

wychowanie fizyczne

35.     

Pawłowska Dorota

urlop zdrowotny

36.     

Pierszała Maria

biblioteka

37.     

Polak Dorota

język polski, etyka

38.     

Serafin Małgorzata

geografia

39.     

Sobczyk Katarzyna

kierownik świetlicy

40.     

Stanisławska Beata

język angielski, wychowawca świetlicy

41.     

Szafrańska Bogumiła

matematyka

42.     

Turko Justyna

język angielski

43.     

Weder-Tatarczak Małgorzata

język niemiecki, wychowawca świetlicy

44.     

Wojewoda Agnieszka

język angielski

45.     

Zawadzka Katarzyna

historia i społeczeństwo, technika

46.     

Zawodziński Zbigniew

informatyka, zajęcia komputerowe

47.     

Gutknecht Mirosław

doradztwo zawodowe

48.     

Wojciechowska Agata

język angielski

 

Nasz adres:

ul. Lipowa 11, 
97-400 Bełchatów
Kontakt z nami:
tel. 44 632 22 18   fax 44 632 20 34
e-mail sp4b@interia.pl
Godziny  pracy sekretariatu: 
pn - pt: 7:30 - 15:30

 


Nasza szkoła jest zawsze na medal!