KONSULTACJE


Konsultacje z rodzicami w dniu 24 października 2017r.

odbywają wg harmonogramu

 

NAZWISKO I IMIĘ

WYCHOWAWCA

godzina

sala nr

Bedlechowicz Beata

muzyka, wspomaganie

17.00-18.00

27

Bochman Anna

religia

17.18.00

pok. nauczycielski

Ciołek  Emilia

świetlica

-------------

------------------

Daniłowicz Monika

fizyka

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Dolata Ilona

w-f

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Doleciński Rafał

w-f

17.00-18.00

pok. w-f

Domin Ewa

0a

17.00-18.00

6

Dryzek Małgorzata

wspomaganie

17.00-18.00

8

Felczak Mariola

3a

17.00-18.00

5

Fulara Anna

6c

17.00-18.00

23

Furga Lilianna

7b

17.00-18.00

25

Gabrych Agnieszka

5b

17.00-18.00

30

Górna Martyna

3c

17.00-18.00

18

Grygiel Monika

6b

17.00-18.00

20

Gudajczyk Aneta

świetlica

--------------

----------------------

Hajdan Elżbieta

przyroda

17.00-18.00

24

Jasińska Edyta

-----------------

-----------

---------------

Jędrzejczyk Jolanta

Świetlica

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Kaczmarska  Danuta

biologia

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Kalińska Iwona

wspomaganie

17.00-18.00

gabinet

Karda Agnieszka

1c

17.00-18.00

7

Kobyłt Alicja

1b

17.00-18.00

4

Kołasińska Patrycja

wspomaganie

16.00-17.00

5

Kostrzewa Agata

3d

17.00-18.00

19

Kowalska Teresa

0b

16.00-17.00

7

Krakowiak Krystyna

3b

17.00-18.00

3

Leś-Klupińska Teresa

5a

17.00-18.00

27

Maślanka Milena

1a

16.00-17.00

2

Matuszak Małgorzata

religia

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Nadolna Beata

pedagog

17.00-18.00

gabinet pedagoga

Nowakowska- Ludwiczak Anna

wspomaganie

16.00-17.00

5

Osińska Marzena

2a

16.00-17.00

18

Pabich Anetta

matematyka

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Pacholczyk Martyna

w-f

16.00-17.00

pok. w-f

Pierszała Maria

biblioteka

-------------

----------------

Polak Dorota

7a

17.00-18.00

22

Serafin Małgorzata

geografia

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Sobczyk Katarzyna

świetlica

 

 

Stanisławska Beata

język  angielski

17.00-18.00

pok. nauczycielski

Szafrańska Bogumiła

6a

17.00-18.00

8

Turko Justyna

język angielski

17.00-18.00

2

Werder-Tatarczak Małgorzata

język niemiecki

16.00-17.00

30

Wojewoda Agnieszka

4b

17.00-18.00

21

Zawadzka  Katarzyna

4c

16.00-17.00

21

Zawodziński Zbigniew

4a

17.00-18.00

28

 

Nasz adres:

ul. Lipowa 11, 
97-400 Bełchatów
Kontakt z nami:
tel. 44 632 22 18   fax 44 632 20 34
e-mail sp4b@interia.pl
Godziny  pracy sekretariatu: 
pn - pt: 7:30 - 15:30

 


Nasza szkoła jest zawsze na medal!